Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.Ročník dětských závodů v LRU 2013

 

8. ROČNÍK DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ, O    POHÁR STAROSTY OBCE NOVÁ VES I.
 
Dne 8. června 2013 se v rámci Dne dětí uskutečnil 8. ročník dětských rybářských závodů o pohár starosty obce na Komorovém rybníku v Nové Vsi, pod záštitou Českého rybářského svazu MO v Nové Vsi I.
Zúčastnilo se 56 dětí ve věku 6 až 15 let a lovilo se na jeden prut.
Vítězem závodů se stal Smolík Petr s 340 body, na druhém místě se umístil Kratochvíl Filip s 299 body a na třetím místě se umístil Kulhavý Jan se 191 body. Chytali se převážně kapři, amuři a karásci. Celá řada dětí si odnesla kapříka i domů.
Pro každého zúčastněného připravili organizátoři pěkné ceny a diplomy. První tři závodníci obdrželi krásné poháry.
Pro děti bylo připraveno občerstvení ve formě grilovaných uzenin. K pití měly děti připravenu oblíbenou Malinovku, Coca Colu a Fantu.
Manželky pořadatelů se postaraly o výborné zákusky, které dětem velice chutnaly. Samozřejmostí bylo také zajištění občerstvení pro rodiče dětí i hosty ve formě grilovaných převoznických klobás, bramboráků, kaprů na mlynářský způsob, výborných utopenců a vepřových kotlet upravených panem Vrkotou. Samozřejmostí pro dospělé bylo i Plzeňské pivo, káva, grog i něco tvrdšího se našlo. Rozhodčí i pořadatelé závodily až po ukončení dětských závodů a závodili až do půlnoci.
Dětem i dospělým se závody velice líbily a již nyní se těší na příští 9 ročník.
Pořadatelé touto cestou děkují všem sponzorům, bez kterých by se tak oblíbené závody nemohly v takovém rozsahu uskutečnit.
 
V Nové Vsi 8.6.2013.     
         
Za výbor: Foršt Josef,   předseda MO.