Jdi na obsah Jdi na menu
 


SILVESTROVSKÁ ŚTIKA 2014

Tak jako v loňském i předloňském roce,  tak i letos připravujeme akci na poslední den  roku 2014.

Opět máme v úmyslu se sejít   31.12.2014 v dopoledních hodinách u Komoráku a důstojně se rozloučit s uplynulou rybářskou sezónou a to lovem ,, Silvestrovské štiky " . Vše závisí na počasí a na tom,  jak se nám podaří celou tuto akci technicky  zajistit.

Pravidlo pro účast na této akci zvažujeme tak jako v minulých letech, a to tak, že budou pozváni  naši členové,  kteří odpracovali brigádní hodiny nad rámec svých povinností. Ti, jichž se toto týká budou obesláni esemeskou od našeho předsedy MO p.Foršta,  nebo budou pozváni osobně.

Mezi dalšími pozvanými budou naši dlouholetí sponzoři a ti, kteří se vysokou měrou ať již finančními prostředky, či technickými prostředky podílejí na chodu naší organizace.

Vzhledem k uplynulým dvěma ročníkům věříme, že i letos se dočkáme  mnoha krásných rybářských zážitků a že se nám celá akce vydaří.

Ještě rád podotknu, že smyslem těchto akcí není vyplenit Komorák jak si mnozí naši členové myslí,  ale sejít se s lidmi, kteří se vysokou měrou podílejí na chodu naší organizace a není jim cizí udělat i  něco navíc pro spolek a touto cestou jim za jejich práci chceme poděkovat a dále se podělit o rybářské zážitky uplynulé sezóny a důstojně se s touto uplynulou sezónou rozloučit.

Za MO  Martin Souček

P.S.