Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský rybolov 2012

Vážení přátelé, kolegové rybáři

v letošním roce jsme se rozhodli nějakým způsobem odměnit některé členy naší místní organizace. Nakonec jsme ve výboru došli k  rozhodnutí, že nejlepší odměnou by pro ně mohla být možnost, si zachytat ryby i ke konci roku, kdy nám to ledový krunýř, který pokrýval D1, D2 a P1 a P2 neumožňoval. Nakonec díky novému stavidlu na D2 , které nám naše rybníky krásně zprůtočnilo, došlo k tomu, že jediná voda která nám nezamrzla byl  KOMORÁK. Proto padlo rozhodnutí uspořádat rozlučku a ukončit právě uplynulou rybářskou sezónou  na Komoráku. Toto chytání bylo po zralé úvaze umožněno členům našeho spolku, kteří odpracovali více jak 50 brigádních hodin nad stanovenou povinnost která činí 10hodin a i jiným způsobem se významně podílejí na chodu našeho hospodaření (odstřel kormoránů, finanční dary, sponzoring dětského dne  ap.)

Jelikož se na Komoráku běžně nechytá kromě Dětského dne, kdy zde zápolí naše rybářská drobotina, byla veliká šance ke kapitálním úlovkům, což se nakonec také potvrdilo. Nejůspěšnějším lovcem dne  byl bezpochyby  pan  Šárovec Pavel st., kterému se podařilo ulovit celkem dvě štiky 105 a 104 cm a Martin Souček s jednou štikou 82cm. Několik dalších kapitálních candátů a štik vybojovalo svoji svobodu, takže tam na nás  počkají do dalšího Silvestrovského klání,  kdy nám do té doby ještě  trochu   povyrostou .  Celá akce byla pojata odpočinkově, kdy se lovící během dne pečlivě  občerstvovali tradičními nápoji na zahřátí, cukrovím, chlebíčky a jinými silvestrovskými pochutinami,  kterými nás zásobily naše drahé tolerantní manželky :-) 

Všem zůčastněným se celá akce moc líbila a nic nám nebrání v tom, aby se Silvestrovské chytání na Komoráku stalo každoroční tradicí a hlavně krásnou odměnou pro ty naše členy , kterí to s naší organizací myslí dobře a není jim lhostejná.

S  pozdravem ,, Petrův Zdar " a přáním zdraví do Nového roku

Za výbor MO M.Souček

p1040752.jpgp1040753.jpgp1040754.jpg